CixForum »» Sanal Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

Aklında 1000 tilki

N-Fader
    N-Fader
    Admin

Aklında 1000 tilki Empty Aklında 1000 tilki

Mesaj  N-Fader Cuma Kas. 28, 2008 11:48 am

Maçı kafamda oynuyorum... Yüzde 51 kazanacağız´ sözlerini Türk futboluyla tanıştıran Mustafa Denizli, Fenerbahçe karşılaşması öncesinde düşünceli...

Kartal’ın hocası Mustafa Denizli, yarın Beşiktaş’ın başındaki ilk ciddi sınavında ter dökecek... Fenerbahçe’yi devirip, zirve yarışında önemli bir adım atmak isteyen kurt hoca, en küçük ayrıntıyı bile atlamıyor, kendi deyimiyle 90 dakikayı ‘kafasında’ oynuyor...

Rodrigo Tello serbest adam
    Kadıköy’deki derbide Beşiktaş’ın üçlü savunmayı bozmayacağı, hatta tek forvet oynayan rakibine karşı zaman zaman ikili defansla oynayacağı belirtiliyor. Mustafa Denizli, defansın ortasındaki Sivok ile İbrahim Toraman’ın maçın belirli bölümlerinde orta sahaya çıkartarak, orta alanın kontrolünü ele geçirmek istiyor. Son haftaların formda ismi Rodrigo Tello, serbest adam olarak görev yapacak, Edu ile Lugano’nun dengesini bozmaya çalışacak.

Holosko bir adım geride
    Delgado ise orta sahanın hemen önünde yer alacak. Arjantinli yıldız, Tello ile Holosko’ya atacağı paslarla, Fenerbahçe savunmasının arkasında tehlike yaratmaya çalışacak. Denizli, Holosko’ya ise biraz daha geride oynamasını öğütlüyor. Böylece Holosko, daha rahat top alacak ve tehlikeli olacak. Cisse ise Alex’e markaj uygulayıp, durdurmayı deneyecek. Kartal’ın kilit ismi ise, eski Fenerbahçeli Mert Nobre olacak. Mücadeleyi seven Nobre, ileride yapacağı baskıyla, rakip savunmayı rahatsız edip, hataya zorlayacak.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:40 am